Viaypi Cafe Restaurant Bistro

http://viaypicafe.Aydinport.net
Viaypi Cafe Restaurant Bistro
55
Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No:41Nazilli,34100
+90(256) 315 74 74Fatih Yanç, yönetimindeki Viaypi Restaurant Fast Food, 2011 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kaliteli ürünleri, zengin ürün çeşitliliği ve konusunda uzman personeli ile adından sıkça söz ettiren Viaypi Restaurant Fast Food, birçok farklı çeşidiyle siz değerli müşterilerinin damaklarını şenlendirmektedir. Pizza, döner, ızgara, makarna çeşitleri, kahvaltı ve omlet çeşitleri, fast food seçenekleri, zeytinyağlı, sulu, etli ev yemekleri, salata çeşitleri ve tüm bu lezzetleri evlerinize ve iş yerlerinize kadar getiren paket servisi ile, Viaypi Cafe Restaurant Bistro, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile de ihtiyaçlarınıza her zaman en üst düzeyde çözüm olmaktadır.
6293Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 01:00
  • Servis Saatleri08:00 - 01:00
  • Servis Yerleri Nazilli Merkez ve Çevre Köyler
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Nazilli Göz Hastanesi karşısı

İletişim Formu
Fatih Yanç, yönetimindeki Viaypi Restaurant Fast Food, 2011 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Kaliteli ürünleri, zengin ürün çeşitliliği ve konusunda uzman personeli ile adından sıkça söz ettiren Viaypi Restaurant Fast Food, birçok farklı çeşidiyle siz değerli müşterilerinin damaklarını şenlendirmektedir.

Pizza, döner, ızgara, makarna çeşitleri, kahvaltı ve omlet çeşitleri, fast food seçenekleri, zeytinyağlı, sulu, etli ev yemekleri, salata çeşitleri ve tüm bu lezzetleri evlerinize ve iş yerlerinize kadar getiren paket servisi ile, Viaypi Cafe Restaurant Bistro, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile de ihtiyaçlarınıza her zaman en üst düzeyde çözüm olmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.