Şen Makas Erkek Kuaförü
54
Turan Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:17/ANazilli,34100
+90(536) 845 88 09Sektöre çıraklıktan başlayan, ustalığa giden yolda emin adımlarla ilerleyerek 2000 yılında kendi işletmesini açan Mesut Karaağaç, 2012 yılında geçtiği yeni yeriyle hizmetlerini sürdürmektedir. Sadece erkek kuaförü olmanın yanı sıra, güzel sanatlara ilgisi olan işletmeci Mesut Karaağaç, resim, heykel, seramik ve karikatür sanatlarıyla ilgilenmekte, onun bu sanata olan düşkünlüğü işini daha iyi daha sanatsal yapmasına olanak sağlamıştır. Saç sakal tasarımı, cilt bakımı, saç boyama, fön, sir ağda gibi kuaförlük hizmetlerinin yanı sıra, Şen Makas Erkek Kuaförü sizlere masaj ve kupa masajı gibi özel hizmetler sunmaktadır.
6131Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Amerikan Kültür Derneği karşısı

İletişim Formu
Sektöre çıraklıktan başlayan, ustalığa giden yolda emin adımlarla ilerleyerek 2000 yılında kendi işletmesini açan Mesut Karaağaç, 2012 yılında geçtiği yeni yeriyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Sadece erkek kuaförü olmanın yanı sıra, güzel sanatlara ilgisi olan işletmeci Mesut Karaağaç, resim, heykel, seramik ve karikatür sanatlarıyla ilgilenmekte, onun bu sanata olan düşkünlüğü işini daha iyi daha sanatsal yapmasına olanak sağlamıştır.

Saç sakal tasarımı, cilt bakımı, saç boyama, fön, sir ağda gibi kuaförlük hizmetlerinin yanı sıra, Şen Makas Erkek Kuaförü sizlere masaj ve kupa masajı gibi özel hizmetler sunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.