Özenir Tarım Aletleri
43
1. Sanayi Sit. Sanayi Cad. 240 Sok. No:4Merkez,34100
+90(256) 212 70 871978 yılından bu yana, çeyrek asırı geçkin tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren Özenir Tarım Aletleri, Seyfettin Karabaş yönetiminde hizmet vermektedir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle, sürekli kaliteli işlere imza atan işletme, Aydın'da sektörün sayılı firmalarından bir tanesidir. Gübreli ara pulluğu, ara saban bıçağı, çizel bıçağı, çapa makinesi bıçağı, yaylı saban bıçağı, şaft tamiratı, pulluk bıçakları, tızgaro ve rolmen yatağı gibi tarım ürünlerinin satış hizmetiniz veren işletme, römork tamiratı ve pulluk tamiratı, ayar ve bakımı hizmeti vermektedir. Çeyrek asırdır kaliteden asla taviz vermeyen Özenir Tarım Aletleri, ürünlerindeki bıçakları kaliteli çelikten üretilmektedir.
7501Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Demirciler Odası yanı

İletişim Formu
1978 yılından bu yana, çeyrek asırı geçkin tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren Özenir Tarım Aletleri, Seyfettin Karabaş yönetiminde hizmet vermektedir.

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle, sürekli kaliteli işlere imza atan işletme, Aydın'da sektörün sayılı firmalarından bir tanesidir.

Gübreli ara pulluğu, ara saban bıçağı, çizel bıçağı, çapa makinesi bıçağı, yaylı saban bıçağı, şaft tamiratı, pulluk bıçakları, tızgaro ve rolmen yatağı gibi tarım ürünlerinin satış hizmetiniz veren işletme, römork tamiratı ve pulluk tamiratı, ayar ve bakımı hizmeti vermektedir.

Çeyrek asırdır kaliteden asla taviz vermeyen Özenir Tarım Aletleri, ürünlerindeki bıçakları kaliteli çelikten üretilmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.