Nazilli Masaj Salonu
173
Altıntaş Mah. 139. Sok. No:37 Kat:1Nazilli,34100
+90(554) 593 02 332012 yılında faaliyetlerine başlayan Nazilli Masaj Salonu Veysel Şişe uzmanlığında hizmet vermektedir. Nazillide tek olan masaj salonunun yetkilisi Veysel Şişe, Antalya ve İstanbul'da çalıştığı 5 yıldızlı otellerde alanında profesyonelleşmiş ve daha sonrasında tüm bilgi birikimi ve tecrübesi ile Nazillide kendi yerini açmıştır. Tecrübe ve bilgisini Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Sertifikası ile taçlandıran Veysel Şişe ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Spor Müdürlüğü sertifikasına da sahip. Nazilli Masaj Salonunda bay bayan ayrımı yapılmaksızın herkese masaj imkanı sunulmaktadır. Rahat, huzurlu, mutlu, ağrısız ve sağlıklı bir yaşam için Nazilli Masaj Salonu. Bel, boyun, fıtık ağrılarınıza son verin. Profesyonel hizmeti ile Nazilli Masaj Salonu rahatlamanız ve yaşamaktan daha çok zevk almanız için hizmetinizde.
55107Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 22:00
  • Servis Saatleri10:00 - 22:00
  • Servis Yerleri Nazilli ve çevresi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İhlas mağazası üstü, 1. kat

İletişim Formu
2012 yılında faaliyetlerine başlayan Nazilli Masaj Salonu Veysel Şişe uzmanlığında hizmet vermektedir.

Nazillide tek olan masaj salonunun yetkilisi Veysel Şişe, Antalya ve İstanbul'da çalıştığı 5 yıldızlı otellerde alanında profesyonelleşmiş ve daha sonrasında tüm bilgi birikimi ve tecrübesi ile Nazillide kendi yerini açmıştır.

Tecrübe ve bilgisini Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Sertifikası ile taçlandıran Veysel Şişe ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Spor Müdürlüğü sertifikasına da sahip.

Nazilli Masaj Salonunda bay bayan ayrımı yapılmaksızın herkese masaj imkanı sunulmaktadır.

Rahat, huzurlu, mutlu, ağrısız ve sağlıklı bir yaşam için Nazilli Masaj Salonu.

Bel, boyun, fıtık ağrılarınıza son verin. Profesyonel hizmeti ile Nazilli Masaj Salonu rahatlamanız ve yaşamaktan daha çok zevk almanız için hizmetinizde.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.