Küçük Ev
34
Lozan Cad. No:21/BGermencik,34100
+90(536) 831 24 991977'den günümüze Germencik'in en eski çöp şişçisi. Hüseyin Şen yönetiminde Küçük Ev Germencik'in en eski çöp şiş mekanı olma unvanını taşıyor. 1977 yılında sektöre adım atan Küçük Ev yıllara meydan okuyarak hala hizmetlerini sürdürmektedir. Yeri adresinde yenilenen yüzü ile hizmet veren işletme, ilk günkü heyecanını hiç kaybetmeden lezzeti sizlerle buluşturuyor. Günün gereksinimlerine göre hareket ederek yeni bir mekan açan Hüseyin Şen, klimalı, nezih ve ferah bir ortamda sizlere birbirinden güzel yemekler sunuyor. Tamamen doğal ürünlerden üretilen gerçek ev yemekleri günlük ve taze sunulmaktadır. Taze et ve yılların tecrübesi ile harmanlanan leziz çöp şiş"… Bu lezzetleri asla unutamayacaksınız. Hizmeti sadece mekanında değil ayrıca ev ve iş yerlerinize getiren Küçük Ev, 7/24 hizmetinizde. Küçük Ev, Lozan Cad. No:21/B Halkbank karşısında hizmetinizde. Lezzetin Keyfi Küçük Ev'de"…
6617Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Germencik Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Halkbank karşısı

İletişim Formu
1977'den günümüze Germencik'in en eski çöp şişçisi.

Hüseyin Şen yönetiminde Küçük Ev Germencik'in en eski çöp şiş mekanı olma unvanını taşıyor. 1977 yılında sektöre adım atan Küçük Ev yıllara meydan okuyarak hala hizmetlerini sürdürmektedir.

Yeri adresinde yenilenen yüzü ile hizmet veren işletme, ilk günkü heyecanını hiç kaybetmeden lezzeti sizlerle buluşturuyor.

Günün gereksinimlerine göre hareket ederek yeni bir mekan açan Hüseyin Şen, klimalı, nezih ve ferah bir ortamda sizlere birbirinden güzel yemekler sunuyor. Tamamen doğal ürünlerden üretilen gerçek ev yemekleri günlük ve taze sunulmaktadır.

Taze et ve yılların tecrübesi ile harmanlanan leziz çöp şiş"…

Bu lezzetleri asla unutamayacaksınız.

Hizmeti sadece mekanında değil ayrıca ev ve iş yerlerinize getiren Küçük Ev, 7/24 hizmetinizde.

Küçük Ev, Lozan Cad. No:21/B Halkbank karşısında hizmetinizde.

Lezzetin Keyfi Küçük Ev'de"…
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.