Kısmet Pide
45
Dumlupınar Mah. Reşit Galip Cad. No:87Nazilli,34100
+90(256) 315 44 66Mehmet DURUOĞLU tarafından işletilen pide fırını Nazilli'deki yerini ve değerini devam ettirmiştir. Nazilli ve çevresinde tanınan Nazilli Kısmet Pide Salonu kısa zamanda adını yakındaki illere duyurmakla kalmamış, başta Denizli ve İzmir olmak üzere Ege Bölgesinde yaşayan pek çok insanın uğrak yeri haline gelmiştir. Lezzeti ve hizmetiyle müşterilerimizi kendine hayran bırakan Aşağı Nazilli'deki pide salonumuza 1993 yılında Yeni Sanayi Sitesi şubesi eklenerek verilen hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemiştir. Yeni Sanayi Sitesi şubemiz müşterilerimizin farklı tatları aynı lezzet kalitesiyle bulduğu modern bir restaurant haline gelmiştir. 1997 yılının Şubat ayına kadar Mehmet DURUOĞLU tarafından işletilen pide salonlarımız Mehmet DURUOĞLU'nun vefatı sonrası eşi Hasibe DURUOĞLU tarafından işletilmeye ve tecrübeli ustaları tarafından çalıştırılmaya devam edilmiştir. Günümüzde ise iki şube ile hizmet veren işletmemiz, müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, Fırıncılar Odası'nın belirlediği fiyatlar ve standartlar çerçevesinde gerek huzurlu ve rahat aile ortamı, temiz ve denetimli mutfağı, kaliteli ve hızlı servisiyle gerekse, fırından çıkmış halde hızlı pide servis garantisi ile aynı zamanda çeşitli organizasyonlarda sofralarınızı renklendiren lezzet olmaktan ve en iyi hizmeti vermekten gurur duyar. Kısmet Pide Salonu, Türk Patent Enstitüsü tarafından, işletme sahibi Hasibe Duruoğlu adına kayıt edilmiş tescilli markadır! İzinsiz kullanılamaz! Kısmet Pide Salonu markasının tüm kullanım hakkı sadece ve sadece işletme sahibi Hasibe Duruoğlu 'na aittir. Nazilli Kısmet Pide Salonu
8378Ziyaretçi
 • Yetkili Hasibe DURUOĞLU
 • Adres Dumlupınar Mah. Reşit Galip Cad. No:87 - Nazilli
 • Telefon +90(256) 315 44 66
 • Telefon ( 2 ) +90(256) 313 39 68
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.kismetpide.com.tr
 • Web Sitesihttp://kismetpide.Aydinport.net
 • E-Postakismetpide@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 23:30
 • Servis Saatleri11:00 - 22:00
 • Servis Yerleri Nazilli şehiriçi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Nazilli Dört Yol Kavşağından 'Bozdoğan' yoluna dönülür, biraz ilerledikten sonra sağda Sümer Polis Karakolu ve Yeşil Türbe görünür, türbenin hemen yanından sağa dönünce 3 katlı modern binasıyla Nazilli Kısmet Pide Salonu karşınızda!

İletişim Formu
Mehmet DURUOĞLU tarafından işletilen pide fırını Nazilli'deki yerini ve değerini devam ettirmiştir. Nazilli ve çevresinde tanınan Nazilli Kısmet Pide Salonu kısa zamanda adını yakındaki illere duyurmakla kalmamış, başta Denizli ve İzmir olmak üzere Ege Bölgesinde yaşayan pek çok insanın uğrak yeri haline gelmiştir.

Lezzeti ve hizmetiyle müşterilerimizi kendine hayran bırakan Aşağı Nazilli'deki pide salonumuza 1993 yılında Yeni Sanayi Sitesi şubesi eklenerek verilen hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemiştir. Yeni Sanayi Sitesi şubemiz müşterilerimizin farklı tatları aynı lezzet kalitesiyle bulduğu modern bir restaurant haline gelmiştir. 1997 yılının Şubat ayına kadar Mehmet DURUOĞLU tarafından işletilen pide salonlarımız Mehmet DURUOĞLU'nun vefatı sonrası eşi Hasibe DURUOĞLU tarafından işletilmeye ve tecrübeli ustaları tarafından çalıştırılmaya devam edilmiştir.

Günümüzde ise iki şube ile hizmet veren işletmemiz, müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, Fırıncılar Odası'nın belirlediği fiyatlar ve standartlar çerçevesinde gerek huzurlu ve rahat aile ortamı, temiz ve denetimli mutfağı, kaliteli ve hızlı servisiyle gerekse, fırından çıkmış halde hızlı pide servis garantisi ile aynı zamanda çeşitli organizasyonlarda sofralarınızı renklendiren lezzet olmaktan ve en iyi hizmeti vermekten gurur duyar.

Kısmet Pide Salonu, Türk Patent Enstitüsü tarafından, işletme sahibi Hasibe Duruoğlu adına kayıt edilmiş tescilli markadır! İzinsiz kullanılamaz! Kısmet Pide Salonu markasının tüm kullanım hakkı sadece ve sadece işletme sahibi Hasibe Duruoğlu 'na aittir.

Nazilli Kısmet Pide Salonu
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.