Kekik Yapı Mimarlık
84
Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. No:245/ANazilli,34100
+90(256) 314 00 022009 yılından bu yana Nazilli'de hizmetlerini sürdüren Kekik Yapı Mimarlık, Devrim Okek yönetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat ve mimarlık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren işletme, dekorasyon ve iç dekorasyon konularında da konusunda uzman personeli ile hizmet vermektedir. Ankastre ürün satışı, farklı tv ünitesi çeşitleri ve birbirinden şık duvar kağıdı modelleri ile de evlerinizin güzelliğine güzellik katacak yepyeni ürünleri Kekik Yapı Mimarlık'ta bulabilirsiniz Aynı zamanda konusunda uzman personeli ile Kekik Yapı Mimarlık, evlerinizin tüm tadilat işlerinde de hizmetinizdedir.
11038Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Askerlik Şubesi 50 metre üstü

İletişim Formu
2009 yılından bu yana Nazilli'de hizmetlerini sürdüren Kekik Yapı Mimarlık, Devrim Okek yönetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnşaat ve mimarlık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren işletme, dekorasyon ve iç dekorasyon konularında da konusunda uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Ankastre ürün satışı, farklı tv ünitesi çeşitleri ve birbirinden şık duvar kağıdı modelleri ile de evlerinizin güzelliğine güzellik katacak yepyeni ürünleri Kekik Yapı Mimarlık'ta bulabilirsiniz

Aynı zamanda konusunda uzman personeli ile Kekik Yapı Mimarlık, evlerinizin tüm tadilat işlerinde de hizmetinizdedir.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.