Elit Grup Dershanesi
32
Zafer Mah. Pınarbaşı Cad. No:27Merkez,34100
+90(256) 213 11 77Elit olmak için size Elit Grup Dershanesi yeter. 2010 "– 2011 Eğitim ve Öğretim döneminde faaliyetlerine başlayan Elit Grup Dershanesi kısa sürede başarıları ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Kısa sürede başarılı bir grafik çizen Elit Grup Dershanesi birçok öğrencisini üniversiteye yerleştirebildi. İlk yılında ilk 1000'de 4 derece elde eden Elit Grup Dershanesi, 2011 "– 2012 yılında da ilk 1000'de 4 derece ile aynı başarısını sürdürmeyi başardı. Elit Grup Dershanesi en fazla 8 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Az öğrenci yüksek başarı hedefleyen dershane'nin kadrosu da deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Kadro ve sınıfların yanı sıra Elit Grup Dershanesi konumu ile de çok iyi bir noktada. Şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir mevkide yer alan Dershane başarı'nın anahtarını sunmak için sizleri bekliyor. 2011 "– 2012 yılında tercih yapan 35 öğrencisinden 31'ini yerleştiren ve %90 üzerinde başarı sağlayan Elit Grup Dershanesi yeni eğitim döneminde başarınız için hizmetinizde. 2011 "– 2012 dönemi başarıları: Elif Melis Kılıç "– Boğaziçi Üniversitesi "– İşletme Fak. Yağız Dereboy "– Marmara Üniversitesi "– İngilizce İşletme Fak. Özge Kahraman "– Ege Üniversitesi "– Tıp Fak. Sercan Rıza Sofuoğlu "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Tıp Fak. Mustafa Mutlu Öklü "– Celal Bayar Üniversitesi "– Tıp Fak. Alper Karagöz "– Adnan Menderes Üniversitesi "– Tıp Fak. Ali Efe Can Yavaş "– Marmara Üniversitesi "– Eczacılık Fak. Hilal Üretmen "– Şifa Üniversitesi "– Beslenme ve Diyetis. Betül Çelik "– Adnan Menderes Üniversitesi "– Gıda Müh. Onur Burak Kahraman "– İstanbul Teknik Üniversitesi "– Makine Müh. Ece Örücü "– İstanbul Teknik Üniversitesi "– Kontrol Müh. Barış Duran "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Mimarlık Fak. Betül Özçelik "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Makine Müh. Selin Değirmenci "– Pamukkale Üniversitesi "– Makine Müh. Nilge Neşe Özenboy "– Dumlupınar Üniversitesi "– Endüstri Müh. Şevin Polat "– Bahçeşehir Üniversitesi "– Mimarlık Fak. Hamit Topçuoğlu "– İstanbul Teknik Üniversitesi "– Deniz Ulaştırma İşlt. Begüm Bideci "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Tekstil Müh. Akifhan Boztaş "– Karabük Üniversitesi "– Metalurji ve Malz. Müh. Canan Kırdağ "– Karadeniz Teknik Üniversitesi "– Matematik Evrim Demirel "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Fen Bilgs. Öğrt. Hazel Önsöz "– Amasya Üniversitesi "– İlköğretim Mat. Öğrt. Burcu Atar "– Okan Üniversitesi "– Uluslar arası Tic. Cazibe Çapakçıoğlu "– Uludağ Üniversitesi "– İktisat Fak. Merve Pazar "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– İktisat Fak. Burak Buğra Arslan "– Akdeniz Üniversitesi "– Uluslar arası Tic. Muhterem Balabanoğlu "– Giresun Üniversitesi "– İktisat Fak. Beyhan Yıldızer "– İzmir Ekonomi Üniversitesi "– Adalet Melis Yücel "– Yeditepe Üniversitesi "– Gastronomi Nazlı Hilal Yılmaz "– Erciyes Üniversitesi "– Sivil Havacılık İşlt. Fehmi Tekeli "– Selçuk Üniversitesi "– Veterinerlik Fak.
9814Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ticaret lisesi arkası

İletişim Formu
Elit olmak için size Elit Grup Dershanesi yeter.

2010 "– 2011 Eğitim ve Öğretim döneminde faaliyetlerine başlayan Elit Grup Dershanesi kısa sürede başarıları ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kısa sürede başarılı bir grafik çizen Elit Grup Dershanesi birçok öğrencisini üniversiteye yerleştirebildi.

İlk yılında ilk 1000'de 4 derece elde eden Elit Grup Dershanesi, 2011 "– 2012 yılında da ilk 1000'de 4 derece ile aynı başarısını sürdürmeyi başardı.

Elit Grup Dershanesi en fazla 8 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Az öğrenci yüksek başarı hedefleyen dershane'nin kadrosu da deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Kadro ve sınıfların yanı sıra Elit Grup Dershanesi konumu ile de çok iyi bir noktada. Şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir mevkide yer alan Dershane başarı'nın anahtarını sunmak için sizleri bekliyor.

2011 "– 2012 yılında tercih yapan 35 öğrencisinden 31'ini yerleştiren ve %90 üzerinde başarı sağlayan Elit Grup Dershanesi yeni eğitim döneminde başarınız için hizmetinizde.2011 "– 2012 dönemi başarıları:

Elif Melis Kılıç "– Boğaziçi Üniversitesi "– İşletme Fak.

Yağız Dereboy "– Marmara Üniversitesi "– İngilizce İşletme Fak.

Özge Kahraman "– Ege Üniversitesi "– Tıp Fak.

Sercan Rıza Sofuoğlu "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Tıp Fak.

Mustafa Mutlu Öklü "– Celal Bayar Üniversitesi "– Tıp Fak.

Alper Karagöz "– Adnan Menderes Üniversitesi "– Tıp Fak.

Ali Efe Can Yavaş "– Marmara Üniversitesi "– Eczacılık Fak.

Hilal Üretmen "– Şifa Üniversitesi "– Beslenme ve Diyetis.

Betül Çelik "– Adnan Menderes Üniversitesi "– Gıda Müh.

Onur Burak Kahraman "– İstanbul Teknik Üniversitesi "– Makine Müh.

Ece Örücü "– İstanbul Teknik Üniversitesi "– Kontrol Müh.

Barış Duran "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Mimarlık Fak.

Betül Özçelik "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Makine Müh.

Selin Değirmenci "– Pamukkale Üniversitesi "– Makine Müh.

Nilge Neşe Özenboy "– Dumlupınar Üniversitesi "– Endüstri Müh.

Şevin Polat "– Bahçeşehir Üniversitesi "– Mimarlık Fak.

Hamit Topçuoğlu "– İstanbul Teknik Üniversitesi "– Deniz Ulaştırma İşlt.

Begüm Bideci "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Tekstil Müh.

Akifhan Boztaş "– Karabük Üniversitesi "– Metalurji ve Malz. Müh.

Canan Kırdağ "– Karadeniz Teknik Üniversitesi "– Matematik

Evrim Demirel "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– Fen Bilgs. Öğrt.

Hazel Önsöz "– Amasya Üniversitesi "– İlköğretim Mat. Öğrt.

Burcu Atar "– Okan Üniversitesi "– Uluslar arası Tic.

Cazibe Çapakçıoğlu "– Uludağ Üniversitesi "– İktisat Fak.

Merve Pazar "– Dokuz Eylül Üniversitesi "– İktisat Fak.

Burak Buğra Arslan "– Akdeniz Üniversitesi "– Uluslar arası Tic.

Muhterem Balabanoğlu "– Giresun Üniversitesi "– İktisat Fak.

Beyhan Yıldızer "– İzmir Ekonomi Üniversitesi "– Adalet

Melis Yücel "– Yeditepe Üniversitesi "– Gastronomi

Nazlı Hilal Yılmaz "– Erciyes Üniversitesi "– Sivil Havacılık İşlt.

Fehmi Tekeli "– Selçuk Üniversitesi "– Veterinerlik Fak.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.