Efe Ticaret
25
Fatih Mah. Çine Cad. No:26/BMerkez,34100
+90(256) 226 09 80Efe Ticaret kömür, prina, odun ve su alanlarında hizmet vermektedir. Aydınlinyit bayiliği yapan Efe Ticaret sizlere yüksek kalitede kömürler sunmaktadır. Efe Ticaret doğru ve temiz kömür ile çevrenin korunmasında da katkıda bulunma amacı gütmektedir. Sadece kömür değil kalorifer yakıtı olan prinayı da Efe Ticarette bulabilirisiniz. Satış sonrası desteği, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ve çevre bilinci ile Efe Ticaret hizmetinizde. Ayrıca Kaltun Su Bayiliği yapan Efe Ticaret, ev ve iş yerlerinize su servisi ile hizmet vermektedir. AB standartlarına uygun damacanalarda Kaltun Madran Kaynak Suyu, Efe Ticaret farkı ile hizmetinizde.
7071Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Aydın Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Efe Ticaret kömür, prina, odun ve su alanlarında hizmet vermektedir.

Aydınlinyit bayiliği yapan Efe Ticaret sizlere yüksek kalitede kömürler sunmaktadır. Efe Ticaret doğru ve temiz kömür ile çevrenin korunmasında da katkıda bulunma amacı gütmektedir. Sadece kömür değil kalorifer yakıtı olan prinayı da Efe Ticarette bulabilirisiniz.

Satış sonrası desteği, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ve çevre bilinci ile Efe Ticaret hizmetinizde.

Ayrıca Kaltun Su Bayiliği yapan Efe Ticaret, ev ve iş yerlerinize su servisi ile hizmet vermektedir. AB standartlarına uygun damacanalarda Kaltun Madran Kaynak Suyu, Efe Ticaret farkı ile hizmetinizde.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.