Dejavu Dövme Salonu
293
Adnan Menderes Blv. No:35 Hakkı Bey Apt. Kat:2 Bulvar Teb Bankası Karşısı)Merkez,34100
+90(256) 212 78 25Aydın'ın dövme konusunda tek ustalık belgesi sahibi işletmecisi olan ve tek ruhsatlı dövmecisi Dejavu Dövme Salonu 2008 yılında, aslen resim öğretmeni olan Hatice Gençsoy yönetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dövme, piercing, airbrush, kalıcı makyaj ve protez tırnak gibi ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi şekilde çözüm olmayı amaçlayan Hatice Gençsoy, özel zevklerinizi sizler için daha sağlıklı ve en uygun standartlarda sunabilmek adına dövme konusunda 4 yıl İzmir'de eğitim almıştır. Herkes tarafından bilinmelidir ki dövme ve piercing sadece uzman kişiler tarafından, sağlık standartlarına uygun mekanlarda gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde sağlığınızı tehlikeye sokabilir. Sağlık standartlarına son derece uygun davranarak sizlere dövmede en iyiyi sunan Dejavu Dövme Salonu, istediğiniz her model dövmeye sahip olmanızı sağlamaktadır. Geniş desen portföyüne sahip olan işletme, aynı zamanda dövme olarak portre çalışmaları yapmaktadır. Dövme, piercing, kalıcı makyaj, protez tırnak, ipek kirpik, hızma ve airbrushta Aydın'da güvenilir adresiniz Dejavu Dövme Salonu"…
38484Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış11:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bulvar teb bankası karşısı.

İletişim Formu
Aydın'ın dövme konusunda tek ustalık belgesi sahibi işletmecisi olan ve tek ruhsatlı dövmecisi Dejavu Dövme Salonu 2008 yılında, aslen resim öğretmeni olan Hatice Gençsoy yönetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dövme, piercing, airbrush, kalıcı makyaj ve protez tırnak gibi ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi şekilde çözüm olmayı amaçlayan Hatice Gençsoy, özel zevklerinizi sizler için daha sağlıklı ve en uygun standartlarda sunabilmek adına dövme konusunda 4 yıl İzmir'de eğitim almıştır. Herkes tarafından bilinmelidir ki dövme ve piercing sadece uzman kişiler tarafından, sağlık standartlarına uygun mekanlarda gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde sağlığınızı tehlikeye sokabilir.

Sağlık standartlarına son derece uygun davranarak sizlere dövmede en iyiyi sunan Dejavu Dövme Salonu, istediğiniz her model dövmeye sahip olmanızı sağlamaktadır. Geniş desen portföyüne sahip olan işletme, aynı zamanda dövme olarak portre çalışmaları yapmaktadır.

Dövme, piercing, kalıcı makyaj, protez tırnak, ipek kirpik, hızma ve airbrushta Aydın'da güvenilir adresiniz Dejavu Dövme Salonu"…
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.