Değerlioğlu Kuyu Tandır

http://degerlioglutandir.Aydinport.net
Değerlioğlu Kuyu Tandır
53
Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No:36Nazilli,34100
+90(256) 312 23 22Nesillerdir süre gelen lezzet sırrı"… Değerlioğlu Kuyu Tandır Tuncay Usta tarafından Nazillide en iyi kuyu tandırı sizlere sunmaktadır. Dededen babaya, babadan oğla yıllardır süre gelen bu lezzet yarım asrı aşkın süredir sırrını korumaktadır. Nazillide kuyu tandırın ilk adresi Değerlioğlu"… Kendi yetiştirdikleri özel besili kuzu ve oğlakları en ideal koşullarda sizlere sunan Değerlioğlu Kuyu Tandır, lezzet ve kaliteden asla ödün vermeden çalışmaktadır. "“Yemeyeceğimiz eti müşteriye sunmayız"” diyen Tuncay Usta müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiştir. Günlük ve taze olarak sunulan kebaplarda tazelikten asla taviz verilmemektedir. Saat 11:00 ile 18:00 arasında çıkan kebaplar en taze hali ile servis edilmektedir. Nezih, şık ve ferah bir mekânda müşterilerini karşılayan Değerlioğlu Kuyu Tandır, profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No:36 Nazilli adresinde hizmetinizde.
17375Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 23:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Uzun çarşı Özsüt karşısı

İletişim Formu
Nesillerdir süre gelen lezzet sırrı"…

Değerlioğlu Kuyu Tandır Tuncay Usta tarafından Nazillide en iyi kuyu tandırı sizlere sunmaktadır. Dededen babaya, babadan oğla yıllardır süre gelen bu lezzet yarım asrı aşkın süredir sırrını korumaktadır. Nazillide kuyu tandırın ilk adresi Değerlioğlu"…

Kendi yetiştirdikleri özel besili kuzu ve oğlakları en ideal koşullarda sizlere sunan Değerlioğlu Kuyu Tandır, lezzet ve kaliteden asla ödün vermeden çalışmaktadır.

"“Yemeyeceğimiz eti müşteriye sunmayız"” diyen Tuncay Usta müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiştir.

Günlük ve taze olarak sunulan kebaplarda tazelikten asla taviz verilmemektedir. Saat 11:00 ile 18:00 arasında çıkan kebaplar en taze hali ile servis edilmektedir.

Nezih, şık ve ferah bir mekânda müşterilerini karşılayan Değerlioğlu Kuyu Tandır, profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No:36 Nazilli adresinde hizmetinizde.
Firmanızı Ekleyin

Aydinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 286 firma yer almaktadır.